Choro vadovai

Vadovai - Rasa Gelgotiene

Rasa Gelgotienė, vyriausioji dirigentė ir meno vadovė:„Man „Pro musica“ yra naujos Lietuvos ženklas – naujų iniciatyvų, naujos gyvenimo kokybės, netgi pagaliau – pilietinės visuomenės kūrimosi ženklas. Jauni žmonės (dauguma jų šiuo metu aktyviai siekia karjeros verslo bei mokslo pasaulyje) patys sukūrė šį kolektyvą. Jų tikslas – tobulėjimas, kultūringas laisvalaikis, dvasinio gyvenimo pilnatvė. Tokius žmones drąsiai vadinu visuomenės elitu“.

Daugiau

 

 

 

 

rytis_small

Rytis Medžius, choro prezidentas:

„Šiame chore atradau naują pasaulį – nuostabius žmones, nuostabią muziką. Skirtingų sričių atstovus čia vienija bendras tikslas – meilė muzikai ir pomėgis dainuoti. Dainavimas, muzikos ir pasaulio pažinimas be galo praturtina ir plečia akiratį.

O kadangi gyvenime mėgstu siekti rezultatų, man labai patinka aukšti „Pro musica“ siekiai ir tvirtas pasiryžimas juos įgyvendinti“.

daugiau

 

 

 

Vadovai - Ignas

Ignas Garla, chormeisteris:

„Šio kolektyvo meilė muzikai stebina, o kartu ir kelia didelį pasitikėjimą. Todėl ateidamas į repeticiją žinai, kad bus įdomu ir galėsi padaryti darbą nuo A iki Z. Be to, šis darbas nėra vienpusis – visada gauni ir atgalinį ryšį. Tad tam tikra prasme bendradarbiavimą su šiuo choru galiu prilyginti ir darbui su profesionaliais atlikėjais“.

Daugiau

 

 

 
Vadovai - Modestas JankunasModestas Jankūnas, chormeisteris:

„Niekada nesitikėjau, kad mėgėjai choristai gali būti tokie entuziastingi, taip domėtis muzikos naujovėmis ir taip lanksčiai dirbti – šis choras atrodo perspektyvus, jautiesi su juo galintis išbandyti „viską“.

Daugiau