Choro vadovai

Vadovai - Rasa GelgotieneRasa Gelgotienė, vyriausioji dirigentė ir meno vadovė:

„Man „Pro musica“ yra naujos Lietuvos ženklas – naujų iniciatyvų, naujos gyvenimo kokybės, netgi pagaliau – pilietinės visuomenės kūrimosi ženklas. Jauni žmonės (dauguma jų šiuo metu aktyviai siekia karjeros verslo bei mokslo pasaulyje) patys sukūrė šį kolektyvą. Jų tikslas – tobulėjimas, kultūringas laisvalaikis, dvasinio gyvenimo pilnatvė. Tokius žmones drąsiai vadinu visuomenės elitu“.

Daugiau

 

 

 

 

Vadovai - IgnasIgnas Garla, chormeisteris:

„Šio kolektyvo meilė muzikai stebina, o kartu ir kelia didelį pasitikėjimą. Todėl ateidamas į repeticiją žinai, kad bus įdomu ir galėsi padaryti darbą nuo A iki Z. Be to, šis darbas nėra vienpusis – visada gauni ir atgalinį ryšį. Tad tam tikra prasme bendradarbiavimą su šiuo choru galiu prilyginti ir darbui su profesionaliais atlikėjais“.

Daugiau

 

 

Julius Šidlauksas, chormeisteris:

Daugiau

Irma Janonytė, choro prezidentė:

Savo laiku teisininkės karjera privertė stabdyti chorinę veiklą, tačiau noras muzikuoti buvo labai stiprus, todėl 2014 m. prisijungiau prie choro „Pro Musica“. Pagrindinis veiksnys, nulėmęs būtent choro „Pro Musica“ pasirinkimą, be abejo buvo šio choro meno vadovė Rasa Gelgotienė

Daugiau