Skirkite 1,2% GPM chorui Pro Musica

Kaip ir praėjusiais metais, taip ir šiais kviečiame skirti iki 1,2 proc. pajamų mokesčio paramos gavėjams. 

Gyventojai ir toliau galės skirti pajamų mokesčio dalį už 2020 m. ir keturis vėlesnius mokestinius laikotarpius (vėliausiai iki 2024 m.). Gyventojo pageidavimu, pagal vieną pateiktą prašymą, pajamų mokesčio dalis bus pervedama keturis mokestinius laikotarpius.
 Gyventojams, kurie anksčiau pateiktuose prašymuose iš karto nurodė norintys pajamų mokesčio dalį skirti toms pačioms organizacijoms ne tik šiais, bet ir kitais metais ar maksimaliam laikotarpiui, pateiktų prašymų tikslinti nereikės. Skirtos pajamų mokesčio dalys bus perskaičiuotos, tad 2020 m. ir vėlesniais metais pasirinktoms organizacijoms bus pervedama tokia pat pajamų mokesčio dalis nuo asmens sumokėtų mokesčių.

Norint skirti sumokėto pajamų mokesčio dalį chorui Pro Musica, reikia iki 2021 m. gegužės 3 d. (nes gegužės 1-2 d. nedarbo dienos) užpildyti prašymą (naudojama forma FR0512, versija v4), kurią galima pateikti VMI tokiais būdais:

Pats paprasčiausias ir greičiausias būdas skirti paramą – užpildyti aukščiau nurodytą formą ir pateikti ją el.būdu per EDS. 

Formos pildymas tikrai nesudėtingas. Bet kokiu atveju pridedama VMI parengta instrukcija dėl formos pildymo ir pačios formos pavyzdys. 

SVARBŪS DUOMENYS FORMOS PILDYMUI:

  • E2 laukelyje reikės įvesti gavėjo identifikacinį numerį – įrašomas asociacijos „Pro Musica ir draugai“ kodas 300004902.
  • E3 laukelyje reikės įvesti mokesčio dalies paskirtį –  įrašoma „Pro Musica ir draugai“.

Dalintis: